UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie. Zastanówcie się co zastali po poprzednim prezesie. Z pustego to i Salomon nie naleje. Nie oszukujmy się te długi to wieloletnie zaniedbanie, niedopatrzenia lub nie chęć żeby wiedzieć co się działo w klubie. Trenerzy pracują charytatywnie, piłkarze nie mają wypłacanych pieniędzy. Przecież to jest kpina żeby doprowadzić klub z historią do takiego finansowego dna. A teraz ścieżkę do prezydenta wyrobili szukając pomocy.. obiecanki-cacanki, rodzicom zamydlają oczy obietnicami. Do klubu potrzeba kogoś kto ma chęci, pomysł. Tylko kto tu przyjdzie i przyjmie na garba takie długi które zrobił Pan G.
zElbląga