A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak to było? Guminiak won, nowy stadion dla Elbląga? Tylko po co eksperci?
teraz zamiast murawy niech grzeją sobie piwo
WSZYSCY WON!!! - tam trzeba wrzucić granat i to wszystko zacząć od zera, co z Akademią, jak w lidze co tydzień była dwucyfrówka? Bez szkolenia młodzież żadnych szans, bo bieda w regionie, aż piszczy.
@Bumtralala - ,, ,ale kto ma sie wstydzić? Kibice? Chyba jednak coś ci sie pokręciło...
Zlikwidować. Postawić na młodzików. Żadnych kryminalistów w sztabach szkoleniowych ani obok. Żadnych szymonków czy innych byłych więźniów.
Postawić na profesjonalizm i za 5 lat mamy mocny miejski klub. Teraz jest kilka, które skupiają leni i cwaniaków.
To gdzie jest audyt i oddzielenie długów poprzednika i obecnego prezesa?! Zresztą dobrze wiesz, że kibice byli w klubie już od dwóch czy nawet trzech sezonów i co robili, żeby nie było długów?! Czemu głośno nie mówili, że jest problem?! Teraz nagle długi są?! Kogo ty chcesz oszukać? Dawać rozliczenie czarno na białym kto ile długów narobił, bo przez ostatnie 7 miesięcy Orzechowski i spółka też narobili długów... czekam na konkrety, które były obiecane na samym początku jak nowy zarząd przejął stery, ale coś czuję, że będziecie jak Guminiak i nigdy nic nie pokażecie, bo tak samo syfu narobiliście. Tak, to była za Guminiaka amatorka, a teraz to była katastrofa!!!
Panie Malicki, Wierzba nie jest wychowankiem naszego klubu.
Co do zarządzania to puknijcie się w łeb to co proboszcz po sobie zostawił to dno i wodorosty Tera trzeba posprzątać ten syf, to nie zajmuje rok tylko lata. SPADAMY DO 3 LIGI TRUDNO ODBIJEMY SIE I WRÓCIMY SILNIEJSI. TYLKO OLIMPIA
A skad jest Wierzba?
Ha ha, ha, z was się ŝmieję fachowcy " - zaorali własny klub, ha, ha ha z was się śmieję wy głupcy, to wy sami, wywindowaliśce to bydlę na piedestał- " - słowa wyjęte z " Kariery Nikodema Dyzmy, - wracają do nas w każdej dziedzinie życia- polityce, gospodarce, sporcie, kulturze, to nie Dołega-Mostowicz pisał takie scenariusze, to życie pisze I wyśmiewa się z nas, bo nie widzimy I sami sobie wmawiamy, że zło które tak hołdujemy I uwielbiamy ŝmieje się z nas niczym George z rządzących elit... Brutusie chodz... przeprowadzamy sie do pałacu"- czyli do lll ligi... ha, ha, haaaaa