UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Degradacja do 3 ligi to w 100% zasługa księdza dobrodzieja Pawła Guminiaka który powinien mieć dożywotni zakaz zbliżania się do struktur klubu sportowego Olimpia Elbląg (czytaj akademia) Nowy zarząd popełnił tylko jeden błąd w kwestii utrzymania że nie zatrudnił. nawet pół napastnika. Z taką grą i konkretnym napastnikiem utrzymibysmy się bez dwóch zdan ale trupow wypadających z szafy po dobrodzieju było chyba za dużo. Witaj 3 ligo szuwarowo bagienna oby tylko na sezon. Amen