UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TakiPrezesZCieplic - Gościu, ten zarząd nie ma nic wspólnego ze spadkiem. Taki ład i super drużynę zostawił poprzedni prezes niejaki ksiądz. I tu trzeba by było na ć cudotwórcą żeby ocalić 2 ligę. I widać kiepsko się w tych Cieplicach modliłeś, chyba że o spadek.


Anuluj