UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co do zarządzania to puknijcie się w łeb to co proboszcz po sobie zostawił to dno i wodorosty Tera trzeba posprzątać ten syf, to nie zajmuje rok tylko lata. SPADAMY DO 3 LIGI TRUDNO ODBIJEMY SIE I WRÓCIMY SILNIEJSI. TYLKO OLIMPIA

Łowca mamusiek

Anuluj