UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

WSZYSCY WON!!! - tam trzeba wrzucić granat i to wszystko zacząć od zera, co z Akademią, jak w lidze co tydzień była dwucyfrówka? Bez szkolenia młodzież żadnych szans, bo bieda w regionie, aż piszczy.


Anuluj