Wybrany wątek opinii

WSZYSCY WON!!! - tam trzeba wrzucić granat i to wszystko zacząć od zera, co z Akademią, jak w lidze co tydzień była dwucyfrówka? Bez szkolenia młodzież żadnych szans, bo bieda w regionie, aż piszczy.
(2025.05.10)
i Bum!
(2025.05.11)
Powrót do komentarzy