Wybrany wątek opinii
WSZYSCY WON!!! - tam trzeba wrzucić granat i to wszystko zacząć od zera, co z Akademią, jak w lidze co tydzień była dwucyfrówka? Bez szkolenia młodzież żadnych szans, bo bieda w regionie, aż piszczy.
Do moderacji
Odpowiedz
16
5
i Bum!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0