UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zlikwidować. Postawić na młodzików. Żadnych kryminalistów w sztabach szkoleniowych ani obok. Żadnych szymonków czy innych byłych więźniów. Postawić na profesjonalizm i za 5 lat mamy mocny miejski klub. Teraz jest kilka, które skupiają leni i cwaniaków.


Anuluj