UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zlikwidować. Postawić na młodzików. Żadnych kryminalistów w sztabach szkoleniowych ani obok. Żadnych szymonków czy innych byłych więźniów. Postawić na profesjonalizm i za 5 lat mamy mocny miejski klub. Teraz jest kilka, które skupiają leni i cwaniaków.