UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To gdzie jest audyt i oddzielenie długów poprzednika i obecnego prezesa?! Zresztą dobrze wiesz, że kibice byli w klubie już od dwóch czy nawet trzech sezonów i co robili, żeby nie było długów?! Czemu głośno nie mówili, że jest problem?! Teraz nagle długi są?! Kogo ty chcesz oszukać? Dawać rozliczenie czarno na białym kto ile długów narobił, bo przez ostatnie 7 miesięcy Orzechowski i spółka też narobili długów... czekam na konkrety, które były obiecane na samym początku jak nowy zarząd przejął stery, ale coś czuję, że będziecie jak Guminiak i nigdy nic nie pokażecie, bo tak samo syfu narobiliście. Tak, to była za Guminiaka amatorka, a teraz to była katastrofa!!!