A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie chcieliście x. Prezesa, to macie. Cudu nie było i już nie będzie... Teraz zostało tylko dno i wodorosty.
@TakiPrezesZCieplic - Spadek to wyniki wieloletnich rządów nieudaczników trenerów patałachów i braku menadżera marketingowego
i to jest sukces
zaorac 1 sklad i kase dac na dzieci w akademii
Z tą żałobą to odfrunął Pan
Alleluja ! I nareszcie skończy się biadolenie o nowym stadionie. Uffff.... Kwestię podgrzewanej murawy należy też rozważyć. Lepiej załatać dziesiątki dziur w jezdniach niż wydawać kasę na fanaberie. Miasta nie stać na takie "luksusy".
Piłka nożna pięknie oddaje marność województwa warmińsko mazurskiego. Niestety. Olimpia w trzeciej (że facto 4) lidze. Stomil zaraz spadnie do czwartek ligi - czyli 5 ligii !!! To jest jakiś dramat. Nawet podlaskie ma wielki Białystok. Niestety w tym województwie nie ma pieniędzy i żadnego rozwoju, przykre.
@Xxxl - Bo to metafora z przenośnią. Oczywiście że żałoba jest przesadzona.
rezerwy olimpi baty
To już koniec nie ma już nic brawo trener brawo zarząd brawo koordynator-dyrektor czy jak zwał Przybyła. Może jak odejdą szkodnicy to za 2,3 lata Olimpia się odrodzi bo jak nie pogoni się ich to maks 4 liga przez będzie