64
10.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie chcieliście x. Prezesa, to macie. Cudu nie było i już nie będzie... Teraz zostało tylko dno i wodorosty.
raddik (2025.05.10)

info

22  
  11
@TakiPrezesZCieplic - Spadek to wyniki wieloletnich rządów nieudaczników trenerów patałachów i braku menadżera marketingowego
Kat na patologię (2025.05.10)
i to jest sukces
(2025.05.10)

info

13  
  3
zaorac 1 sklad i kase dac na dzieci w akademii
(2025.05.10)

info

19  
  6
Z tą żałobą to odfrunął Pan
Xxxl (2025.05.10)
Alleluja ! I nareszcie skończy się biadolenie o nowym stadionie. Uffff.... Kwestię podgrzewanej murawy należy też rozważyć. Lepiej załatać dziesiątki dziur w jezdniach niż wydawać kasę na fanaberie. Miasta nie stać na takie "luksusy".
Puzon (2025.05.10)

info

40  
  12
Piłka nożna pięknie oddaje marność województwa warmińsko mazurskiego. Niestety. Olimpia w trzeciej (że facto 4) lidze. Stomil zaraz spadnie do czwartek ligi - czyli 5 ligii !!! To jest jakiś dramat. Nawet podlaskie ma wielki Białystok. Niestety w tym województwie nie ma pieniędzy i żadnego rozwoju, przykre.
wichura (2025.05.10)
@Xxxl - Bo to metafora z przenośnią. Oczywiście że żałoba jest przesadzona.
(2025.05.10)
rezerwy olimpi baty
CE (2025.05.10)

info

15  
  1
To już koniec nie ma już nic brawo trener brawo zarząd brawo koordynator-dyrektor czy jak zwał Przybyła. Może jak odejdą szkodnicy to za 2,3 lata Olimpia się odrodzi bo jak nie pogoni się ich to maks 4 liga przez będzie
(2025.05.10)

info

19  
  3