UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję mieszkańcom nowego osiedla przy Dębicy. Masakra komunikacyjna i armagedon w tym rejonie. Pan Missan nie dał jednak rady.


Anuluj