UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Współczuję mieszkańcom nowego osiedla przy Dębicy. Masakra komunikacyjna i armagedon w tym rejonie. Pan Missan nie dał jednak rady.
Współczuję mieszkańcom nowego osiedla przy Dębicy. Masakra komunikacyjna i armagedon w tym rejonie. Pan Missan nie dał jednak rady.