UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby komuchy wiedzieli jak rządzić to by komuna nie upadła, przyszła transformacja, komuchy wiedzą jak wygrać wybory, ale rządzą tak jak to już było, czyli dać I'm w swoje ręce Sahare, to po roku piachu zabraknie.

No tak.

Anuluj