Wybrany wątek opinii

No i miasto zaskoczone jak przy wiekszości inwestycji, albo ceną usługi albo jak w tym wypadku. Z reguły jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. I tak trwa dalej opera mydlana pt. Rozbudowa ul. Wschodniej.
(2025.05.07)
Może poza obszarem działeczki jakieś pokupowane :-(
Nosek (2025.05.07)
Bloki, bloki, bloki. Chyba niedługo wiadukty pobudują od bloku do bloku nad tym zastojem inwestycyjny miasta aby szybko do 7-ki. Elbląg stoi w organizacji ruchu od czasu mojego tu przyjazdu w 1992.
Nosek (2025.05.07)
A tak na marginesie, to wewnętrzny ruch w mieście, w godzinach szczytu nie tylko tranzyt generuje generuje ale brak poważnej komunikacji komunikacji publicznej. Gdyby SKM w Trójmieście i tramwaje kursowały, jak w Elblągu t. zn co pół godziny i gorzej to byłoby niewyobrażalne. Organizatorzy komunikacji twierdzą, ze nie ma pasażerów, a My.... że nie ma na co liczyć, bo na klienta trzeba sobie zasłużyć. W takim stanie lepiej kupić samochód lub hulajnogę. Tak też każdego dnia 4-10 tys ludzi jeździ w pojedynkę samochodami.
Nosek (2025.05.07)
Powrót do komentarzy