Wybrany wątek opinii
No i miasto zaskoczone jak przy wiekszości inwestycji, albo ceną usługi albo jak w tym wypadku. Z reguły jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. I tak trwa dalej opera mydlana pt. Rozbudowa ul. Wschodniej.
Do moderacji
Odpowiedz
18
4
Może poza obszarem działeczki jakieś pokupowane :-(
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Bloki, bloki, bloki. Chyba niedługo wiadukty pobudują od bloku do bloku nad tym zastojem inwestycyjny miasta aby szybko do 7-ki.
Elbląg stoi w organizacji ruchu od czasu mojego tu przyjazdu w 1992.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
A tak na marginesie, to wewnętrzny ruch w mieście, w godzinach szczytu nie tylko tranzyt generuje generuje ale brak poważnej komunikacji komunikacji publicznej. Gdyby SKM w Trójmieście i tramwaje kursowały, jak w Elblągu t. zn co pół godziny i gorzej to byłoby niewyobrażalne. Organizatorzy komunikacji twierdzą, ze nie ma pasażerów, a My.... że nie ma na co liczyć, bo na klienta trzeba sobie zasłużyć. W takim stanie lepiej kupić samochód lub hulajnogę. Tak też każdego dnia 4-10 tys ludzi jeździ w pojedynkę samochodami.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0