UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tak na marginesie, to wewnętrzny ruch w mieście, w godzinach szczytu nie tylko tranzyt generuje generuje ale brak poważnej komunikacji komunikacji publicznej. Gdyby SKM w Trójmieście i tramwaje kursowały, jak w Elblągu t. zn co pół godziny i gorzej to byłoby niewyobrażalne. Organizatorzy komunikacji twierdzą, ze nie ma pasażerów, a My.... że nie ma na co liczyć, bo na klienta trzeba sobie zasłużyć. W takim stanie lepiej kupić samochód lub hulajnogę. Tak też każdego dnia 4-10 tys ludzi jeździ w pojedynkę samochodami.

Nosek