UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta budowa naprawdę zagraża bażantarni i zwierzętom które tu w okolicy łęczyckiej i Chrobrego bytują. Codziennie nad ranem na łęczyckiej za blokiem 19c w zagajniku widać sarny i czasem nawet łoś przychodzi nad ranem żerować w ty zagajniku, często tam śpią sarny również, zaraz za blokiem, to ich miejsce i dom od kiedy pamiętam a żyje tu 40 lat w okolicy leczyckiej, budując ta drogę uniemożliwić im bezpiecznie poruszanie się między zagajnikami w okolicy Chrobrego gdzie też sarny zyja i śpią na Chrobrego górce przecież co noc.