UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bloki, bloki, bloki. Chyba niedługo wiadukty pobudują od bloku do bloku nad tym zastojem inwestycyjny miasta aby szybko do 7-ki. Elbląg stoi w organizacji ruchu od czasu mojego tu przyjazdu w 1992.
Nosek
Bloki, bloki, bloki. Chyba niedługo wiadukty pobudują od bloku do bloku nad tym zastojem inwestycyjny miasta aby szybko do 7-ki. Elbląg stoi w organizacji ruchu od czasu mojego tu przyjazdu w 1992.
Nosek