UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bloki, bloki, bloki. Chyba niedługo wiadukty pobudują od bloku do bloku nad tym zastojem inwestycyjny miasta aby szybko do 7-ki. Elbląg stoi w organizacji ruchu od czasu mojego tu przyjazdu w 1992.

Nosek

Anuluj