A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kahatella - a kto to????
a skąd to wiesz?? korzystasz??
@Opiłować emerytów - ciebie opiłować
@Fordanser - No to może teraz ja. Sporadyczne kontakty z biblioteką (odnosiłem książki znajomego) a w zasadzie z paniami z biblioteki były traumatyczne. Byłem potraktowany jak..... no byłem bliski rzucenia kilku mocnych słów..... do pani. Osobiście nie dałbym nic. Najwięcej dałbym na EOK. Jak pójdę od czasu do czasu na Ich koncert to przynajmniej przez kilka dni jestem zadowolony kulturalnie i mam miłe wspomnienia. To tyle.
@Fordanser - Posłuchaj co mówi 10 mln pisowskich emerytów o Polakach. Cenzura portelu by tego nie puściła
@Zostały 2-3 lata - Zostało mało czasu a dzięki pis mamy amunicję na kilka dni wojny. Potem horda radziecka dojdzie do Odry. Francuski plan obronny zakłada że linia frontu będzie przebiegać właśnie tam. Mimo to emeryci wciąż wolą mieć 14cie emerytur niż silną armię
@wiem - No nie rób jaj -:))))tu miano biznesmena w prawdziwym słowa znaczeniu tego słowa brakuje wielu przedsiębiorcom więc opanuj emocje,
@Emeryci to egoiści - "dzięki pis mamy amunicję na kilka dni wojny" - to dlaczego przez te półtora roku obecne nieudaczniki nie kiwnęły palcem w tej sprawie? Za dwa lata Polska będzie w ruinie i nadal na PIS będziecie zwalać? Przecież tego już nawet dzieciaki nie łykają. No chyba że zatwardziałe lemingi i memoludy.
PO objęciu władzy przez zbieraninę - mieli budować bloki tylko ze schronami - i co budują tak jak mówili ?