Wybrany wątek opinii

Kultura i sztuka -:))) a gdzie tematy gospodarcze? To chyba główny czynnik rozwoju miasta i egzystencji mieszkańców, na końcu zadowoleni z zarobków, miejsc pracy możemy napawać się kulturą!
(2025.04.28)
Jak będzie można być z Kulturą za pan brat i miło spędzać czas w obiektach użyteczności publicznej, to i inwestorzy się znajdą i będą nowe miejsca pracy. Bo każdy biznesmen najpierw sprawdza możliwości dobrego wypoczynku dla jego pracowników, czy miasto jest przyjazne dla mieszkańców oraz lokalizacja miejscowości - skomunikowanie to wówczas podejmuje działania biznesowe. Elbląg właśnie staje się takim miastem otwartym na biznes.
wiem (2025.04.28)
@wiem - No nie rób jaj -:))))tu miano biznesmena w prawdziwym słowa znaczeniu tego słowa brakuje wielu przedsiębiorcom więc opanuj emocje,
(2025.04.28)
Powrót do komentarzy