UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Emeryci to egoiści - "dzięki pis mamy amunicję na kilka dni wojny" - to dlaczego przez te półtora roku obecne nieudaczniki nie kiwnęły palcem w tej sprawie? Za dwa lata Polska będzie w ruinie i nadal na PIS będziecie zwalać? Przecież tego już nawet dzieciaki nie łykają. No chyba że zatwardziałe lemingi i memoludy.