UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Emeryci to egoiści - "dzięki pis mamy amunicję na kilka dni wojny" - to dlaczego przez te półtora roku obecne nieudaczniki nie kiwnęły palcem w tej sprawie? Za dwa lata Polska będzie w ruinie i nadal na PIS będziecie zwalać? Przecież tego już nawet dzieciaki nie łykają. No chyba że zatwardziałe lemingi i memoludy.