UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zostały 2-3 lata - Zostało mało czasu a dzięki pis mamy amunicję na kilka dni wojny. Potem horda radziecka dojdzie do Odry. Francuski plan obronny zakłada że linia frontu będzie przebiegać właśnie tam. Mimo to emeryci wciąż wolą mieć 14cie emerytur niż silną armię
Emeryci to egoiści