Wybrany wątek opinii

"Biblioteka Elbląska przygotowuje się na wypadek wojny". Całe miasto a właściwie to cały kraj powinnien się szykować.
Zostały 2-3 lata (2025.04.28)
@Zostały 2-3 lata - Zostało mało czasu a dzięki pis mamy amunicję na kilka dni wojny. Potem horda radziecka dojdzie do Odry. Francuski plan obronny zakłada że linia frontu będzie przebiegać właśnie tam. Mimo to emeryci wciąż wolą mieć 14cie emerytur niż silną armię
Emeryci to egoiści (2025.04.28)
@Emeryci to egoiści - "dzięki pis mamy amunicję na kilka dni wojny" - to dlaczego przez te półtora roku obecne nieudaczniki nie kiwnęły palcem w tej sprawie? Za dwa lata Polska będzie w ruinie i nadal na PIS będziecie zwalać? Przecież tego już nawet dzieciaki nie łykają. No chyba że zatwardziałe lemingi i memoludy.
(2025.04.28)
Powrót do komentarzy