Wybrany wątek opinii
Zdecydowanie przydałoby się więcej kultury - zwłaszcza niektórym komentującym :-) Uroczyście otwieram dyskusję znawców wszystkiego!
Do moderacji
Odpowiedz
14
17
@Fordanser - Piszesz o sobie?
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
O sobie przez skromność pomilczę. Napisz coś mądrego, zachęcam! Nie bij piany w tak ważnym temacie; -)
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Fordanser - Elblong to miasto zwolenników pis. Nie oczekuj kultury.
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
@Fordanser - Elbląg i kultura ? Ha ha ha. Przypomnij sobie jak prezes pisiorów i ich rezydent nazywali Polaków.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Fordanser - No to może teraz ja. Sporadyczne kontakty z biblioteką (odnosiłem książki znajomego) a w zasadzie z paniami z biblioteki były traumatyczne. Byłem potraktowany jak..... no byłem bliski rzucenia kilku mocnych słów..... do pani. Osobiście nie dałbym nic. Najwięcej dałbym na EOK. Jak pójdę od czasu do czasu na Ich koncert to przynajmniej przez kilka dni jestem zadowolony kulturalnie i mam miłe wspomnienia. To tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Fordanser - Posłuchaj co mówi 10 mln pisowskich emerytów o Polakach. Cenzura portelu by tego nie puściła
Do moderacji
Odpowiedz
1
4