Wybrany wątek opinii

Zdecydowanie przydałoby się więcej kultury - zwłaszcza niektórym komentującym :-) Uroczyście otwieram dyskusję znawców wszystkiego!
Fordanser (2025.04.28)
@Fordanser - Piszesz o sobie?
(2025.04.28)
O sobie przez skromność pomilczę. Napisz coś mądrego, zachęcam! Nie bij piany w tak ważnym temacie; -)
Fordanser (2025.04.28)
@Fordanser - Elblong to miasto zwolenników pis. Nie oczekuj kultury.
(2025.04.28)
@Fordanser - Elbląg i kultura ? Ha ha ha. Przypomnij sobie jak prezes pisiorów i ich rezydent nazywali Polaków.
Żółć we krwi (2025.04.28)
@Fordanser - No to może teraz ja. Sporadyczne kontakty z biblioteką (odnosiłem książki znajomego) a w zasadzie z paniami z biblioteki były traumatyczne. Byłem potraktowany jak..... no byłem bliski rzucenia kilku mocnych słów..... do pani. Osobiście nie dałbym nic. Najwięcej dałbym na EOK. Jak pójdę od czasu do czasu na Ich koncert to przynajmniej przez kilka dni jestem zadowolony kulturalnie i mam miłe wspomnienia. To tyle.
(2025.04.28)
@Fordanser - Posłuchaj co mówi 10 mln pisowskich emerytów o Polakach. Cenzura portelu by tego nie puściła
Cenzor tego nie puści (2025.04.28)
Powrót do komentarzy