UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Fordanser - No to może teraz ja. Sporadyczne kontakty z biblioteką (odnosiłem książki znajomego) a w zasadzie z paniami z biblioteki były traumatyczne. Byłem potraktowany jak..... no byłem bliski rzucenia kilku mocnych słów..... do pani. Osobiście nie dałbym nic. Najwięcej dałbym na EOK. Jak pójdę od czasu do czasu na Ich koncert to przynajmniej przez kilka dni jestem zadowolony kulturalnie i mam miłe wspomnienia. To tyle.