A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
remont chodnikow sciezek rowerowych i miejsca parkingowe zeby auta po chodnikach nie parkowaly
Najwyższy poziom czytelnictwa w regionie mają Gronowo Elbląskie i Milejewo.
Każda złotówka wydana na Kulturę to więcej dobrych uczynków i mniej hejterów.
Jakby napisano, że Konklawe będzie relacjonował Elbląg na TELEBIMIE to też łyknie kulturalny elektorat przytulony do achthundertneunzig+, bo nie przełkną, że przez dekadę przegrywali w derbach wyborczych z Prawo i Sprawiedliwość.
Jak będzie można być z Kulturą za pan brat i miło spędzać czas w obiektach użyteczności publicznej, to i inwestorzy się znajdą i będą nowe miejsca pracy. Bo każdy biznesmen najpierw sprawdza możliwości dobrego wypoczynku dla jego pracowników, czy miasto jest przyjazne dla mieszkańców oraz lokalizacja miejscowości - skomunikowanie to wówczas podejmuje działania biznesowe. Elbląg właśnie staje się takim miastem otwartym na biznes.
Ja, np : na wszystkim się znam od kierowania szkołą po nadzrowaniem osiedlami. Więc, proszę się nie czepiać, mały człowieczku z komentarza pierwszego.
Na nowe odkurzacze i nowe ekspresy do kawy dla nierobów.
I tak tą kasę z okazji majówki rozdadzą pomiędzy siebie na nagrody i medale
i komu to wszystko potrzebne? Ambitnie może ale jednak bardzo niszowo, badanie strat kościoła? Absurd, kto wpadł na taki pomysł? Kościół ogromna firma bo "Kościół Katolicki w Polsce posiada około 138 000 hektarów ziemi. Jest to jednak tylko część globalnego posiadania Kościoła, który według niektórych szacunków jest największym posiadaczem ziemi na świecie, posiadając 70 milionów hektarów" i po co komu wiedza co stracił ? Jeszcze się tym chwalić
Byle nie na watykan