A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@000009 - ok ale z własnych pieniedzy pokrywasz kkwote 35mln zlotych i biora tramwaje z pessy
Tramwaje tureckie. Hm.... Zapewne, przed wypuszczeniem w trasę, będzie je musiał poświęcić duchowny wyższej rangi. Teraz wszystko u nas wymaga poświęcenia kropidłem. Prawda, ADMINIE?
ciekawe czy pesa złoży odwołanie
Uważam, że członkowie PiS, tak, jak nie wpłacają i nie korzystają ze sprzetu medycznego Orkiestry Owsiaka, tak i powinni jeżdzić tylko polskimi tramwajami.
Uważam, że członkowie PO-PiS też nie powinni korzystać z niczego, bo tylko przeszkadzają temu krajowi w rozwoju ostatnie 3 dekady (cóż... niestety dobrze wykonują swoją pracę na zlecenie... czyje? Urszulki? Donalda T. ? Bibi N. ?... ). PS. a Jurek O. to niestety SCAM :( - i wielka szkoda, kiedyś brałem w tym udział. Był z tego piękny symbol i świetna akcja, którą można by się chwalić globalnie... niestety ostał się z tego głównie SCAM :( - a kto nie wie jak i dlaczego, i co to w ogóle jest - polecam się zainteresować... "follow the money" jak mówi stare kgb'owskie przysłowie; ]
Ewidentnie pracujesz w Urzędzie Miasta bo szkodzisz tak, że można dostać cukrzycy !
PESA mogła by też ogarnąć za 80/90 ale wiecie czemu nie ogarnie? Bo koszta wystrzeliły w kosmos. Z takimi cenami energii możemy co najwyżej chrzan trzeć i kisić ogórki.
@Real - Super.
Zgadzam się. Gdyby nie PiS i konfederacja, Polska byłaby najwspanialszym krajem na świecie, a tak niestety przez niepotrafiących samodzielnie oceniać sytuacji i żyjących propagandą kaczej telewizji oraz proboszcza najbliższej parafii, compiles lat mamy tzw. ruską opcję, złodziejskie rządy pisu i pisu bisu czyli konfy!
Ursusa ukraincowi sprzedali