UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się. Gdyby nie PiS i konfederacja, Polska byłaby najwspanialszym krajem na świecie, a tak niestety przez niepotrafiących samodzielnie oceniać sytuacji i żyjących propagandą kaczej telewizji oraz proboszcza najbliższej parafii, compiles lat mamy tzw. ruską opcję, złodziejskie rządy pisu i pisu bisu czyli konfy!
Gregory Brown