Wybrany wątek opinii

ciekawe czy pesa złoży odwołanie
(2025.04.26)
Odwołanie ??? na co ??? że za dużo sobie zażyczyli i przegrali ??? Śmiech na sali. Chyba tylko się odwołają, żeby przeciągnąć całą procedurę.
inwestor (2025.04.28)
Powrót do komentarzy