UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że członkowie PiS, tak, jak nie wpłacają i nie korzystają ze sprzetu medycznego Orkiestry Owsiaka, tak i powinni jeżdzić tylko polskimi tramwajami.
Uważam, że członkowie PiS, tak, jak nie wpłacają i nie korzystają ze sprzetu medycznego Orkiestry Owsiaka, tak i powinni jeżdzić tylko polskimi tramwajami.