UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, że członkowie PiS, tak, jak nie wpłacają i nie korzystają ze sprzetu medycznego Orkiestry Owsiaka, tak i powinni jeżdzić tylko polskimi tramwajami.


Anuluj