UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się. Gdyby nie PiS i konfederacja, Polska byłaby najwspanialszym krajem na świecie, a tak niestety przez niepotrafiących samodzielnie oceniać sytuacji i żyjących propagandą kaczej telewizji oraz proboszcza najbliższej parafii, compiles lat mamy tzw. ruską opcję, złodziejskie rządy pisu i pisu bisu czyli konfy!

Gregory Brown

Anuluj