UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się. Gdyby nie PiS i konfederacja, Polska byłaby najwspanialszym krajem na świecie, a tak niestety przez niepotrafiących samodzielnie oceniać sytuacji i żyjących propagandą kaczej telewizji oraz proboszcza najbliższej parafii, compiles lat mamy tzw. ruską opcję, złodziejskie rządy pisu i pisu bisu czyli konfy!
Gregory Brown