UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, że członkowie PO-PiS też nie powinni korzystać z niczego, bo tylko przeszkadzają temu krajowi w rozwoju ostatnie 3 dekady (cóż... niestety dobrze wykonują swoją pracę na zlecenie... czyje? Urszulki? Donalda T. ? Bibi N. ?... ). PS. a Jurek O. to niestety SCAM :( - i wielka szkoda, kiedyś brałem w tym udział. Był z tego piękny symbol i świetna akcja, którą można by się chwalić globalnie... niestety ostał się z tego głównie SCAM :( - a kto nie wie jak i dlaczego, i co to w ogóle jest - polecam się zainteresować... "follow the money" jak mówi stare kgb'owskie przysłowie; ]

Bążur

Anuluj