108
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ładne :)
(2025.04.28)

info

2  
  0
Mogłeś dopłacić różnice !!!
(2025.04.28)
@Polexit - poczytaj i przemyśl... zanim napiszesz
(2025.04.28)
No cóż, też wolałbym żeby to była polska firma, ale 35,5 mln to duża różnica.
Jerzy Lebioda (2025.04.28)
@Markkol1 - Kolejny który komentuje tytuły artykułów.
Jerzy Lebioda (2025.04.28)
@okoniowaty - Człowieku przeciez to Ty kupujesz te tramwaje. Z twoich pieniedzy bedzie zapłącone. Z pieniedzy z Twoich podatków.
Jerzy Lebioda (2025.04.28)
Turecki uśmiech gratis
(2025.04.28)

info

1  
  1
to kwestia max 3-5 lat jak pesa pójdzie z torbami, zielony ład nie daje żadnych szans, auta z Chin, tramwaje z Turcji, itd, planeta płonie niestety tylko w Europie i to coraz słabiej, dzisiaj trzeba było skrobacz szyby, ale co tam,
yte (2025.04.28)

info

1  
  1
Czyli jeszcze 2 lata w Konstalach?
Aqq (2025.04.28)

info

2  
  0
Odwołanie ??? na co ??? że za dużo sobie zażyczyli i przegrali ??? Śmiech na sali. Chyba tylko się odwołają, żeby przeciągnąć całą procedurę.
inwestor (2025.04.28)