74
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystko i tak z tej kasy zagrabi Olsztyn, a tu najwyżej rzuca jakieś ochłapy na równi z jakimś Ełkiem
Wfista z Lidzbarka (2025.04.25)

info

12  
  0
Protas tobie nikt nie wierzy, więc zamilcz!!!!!
bolt (2025.04.25)

info

11  
  0
Być może, slowo klucz...
Elbgg (2025.04.25)

info

5  
  0
@Jawamwojtaniewybierałem - nikt i nic nie przebije pisowskiego bajkopisarza Pinokia
mama karoliny (2025.04.25)
Wspaniały polityk.... Rozmawiał w Brukseli z kimś i juz głosi, że takie pieniądze bedą.... za 2 lata a może 3 czy 4... To sukces na miare gruszek na wierzbie albo mirabelek kolegi partyjnego pana protasa.... Ale mamy wspaniałych polityków - chwalipietów !!!!
Bhima (2025.04.25)

info

10  
  0
Marzenia jak ptaki szybują po niebie... jak nie pada, na razie pada wiele słów... być może, bo każdy polityk w potrzebie- i kasy ciągnie... mój Boże, nie dla nas, czy kraju przypadkiem, lecz swoją kabzę ukradkiem, nabija, bo wie że się kończy, wszystko co dobre nie chce trwać długo, korytko kiedyś też przecież się skończy, lecz fuchę znajdzie się drugą.
Gawędziarze (2025.04.25)

info

3  
  0
gadka podobna do gadki ministra sportu - rozpatrują, a w końcu nic nie dali (np. stadion)
elblążanin 23 (2025.04.25)

info

4  
  1
I kasa ta POszłaby na Olsztyn, coś skapło na Elbląg a reszta województwa g.. dostała. Taka prawda panie Protas. A ile km od granicy jest Olsztyn, czy Elbląg w stosunku np : do Braniewa, Baroszyc, Giżycka ?
Tulej . (2025.04.25)

info

3  
  0
Czy wiecie że w tym tygodniu POwcy ścigają wszystkich którzy ośmielili się skrytykować aborcjonistke z Oleśnicy? Nawet jakiś księży o 6 nad ranem odwiedzały służby PO. Totalitaryzm na całego.
gdzie ta normalność? (2025.04.25)
Może coś skapnie z pańskiego stołu. Ponoć premiera Tuska nikt w Brukseli nie ogra. Jeszcze Polski rząd żebrze o ochłapy z wydatków na zbrojenia. Europoseł Halicki na kolanach w Brukseli, ale nic nie wybłagał. Tak sprawczy mamy rząd.
bra (2025.04.25)