UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko i tak z tej kasy zagrabi Olsztyn, a tu najwyżej rzuca jakieś ochłapy na równi z jakimś Ełkiem
Wfista z Lidzbarka
Wszystko i tak z tej kasy zagrabi Olsztyn, a tu najwyżej rzuca jakieś ochłapy na równi z jakimś Ełkiem
Wfista z Lidzbarka