UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko i tak z tej kasy zagrabi Olsztyn, a tu najwyżej rzuca jakieś ochłapy na równi z jakimś Ełkiem

Wfista z Lidzbarka

Anuluj