UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy wiecie że w tym tygodniu POwcy ścigają wszystkich którzy ośmielili się skrytykować aborcjonistke z Oleśnicy? Nawet jakiś księży o 6 nad ranem odwiedzały służby PO. Totalitaryzm na całego.
gdzie ta normalność?