UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy wiecie że w tym tygodniu POwcy ścigają wszystkich którzy ośmielili się skrytykować aborcjonistke z Oleśnicy? Nawet jakiś księży o 6 nad ranem odwiedzały służby PO. Totalitaryzm na całego.

gdzie ta normalność?

Anuluj