UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I kasa ta POszłaby na Olsztyn, coś skapło na Elbląg a reszta województwa g.. dostała. Taka prawda panie Protas. A ile km od granicy jest Olsztyn, czy Elbląg w stosunku np : do Braniewa, Baroszyc, Giżycka ?

Tulej .

Anuluj