A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na pewno sprawy zgłoszone do Tuska prokuratury. Napisz kiedy i jakiego pisowca skażą. Na razie inwestycja jest niedokończona, w czym wielki udział ma senator Wcisła i władze Elbląga. Taki prowizorka raczej zostanie, bo UE nie ma pieniędzy. Może w okresie planistycznym od 2035 do 2042 środki finansowe się znajdą. Takich ludzi wybieramy w Elblagu i taki marazm mamy
Unia nam daje i to nawet z nawiazką... inzynierowie juz u naszych bram, raczej w bramach :) dzieki ci UE pozdro wafel
Kiełbaska wyborcza w portelowym sosie. A kluczowe słowa tutaj to - ''być może ''. Protas może mówić o tym długo, bo bajka ta ewentualnie (być może, ale podobno) w latach 2028 - 34.W latach tych to ja mogę zagwarantować poduszkowce z Elbląga na Wyspę Wielkanocną. Po spełnieniu prawda, wymogów i zmianie alogorytmów ofkors. obrażacie nasza inteligencje. Kolejny raz.
Kogo to obchodzi?
Wreszcie obecnie rządzący naprawiają to co twoi schrzanili pamiętasz? Więc raczej podziękuj że obecnie wreszcie pieniądze z KPO docierają do naszego kraju a tym samym i do naszego Elbląga.
Proponuje szklanke zimnej wody i przysiady przed jedzeniem. Otwórz oczy, wyłącz tefałen, poczytaj niezależne portale, a jak ci mało wiarygodne to obejrzyj na youtube, jak ci twoi ''naprawiają'' Bzdury
Unia nic nie musi nam dawać... - niech nam tylko oddadzą nasze pieniądze wpłacone do tego euro- kołchozu i PO sprawie.
unia nie daje unia pożycza na wysoki procent a gdzie port nadzieja na rozwój miasta
Kuglarze z PO opowiadają kolejne baśnie i mity. Szkoda że z tych obietnic niczego nie będzie podobnie jak ze 100 konkretów na 100 pierwszych dni nierzadow donalda. To tylko POpulism i socjotechnika.
No przecież miało być 200 mld z KPO co miał Tusk załatwić, już przewalili kasę? Będzie tak jak z tą kwotą wolną 60 tys. Ciemny lud dalej naiwny.