UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniały polityk.... Rozmawiał w Brukseli z kimś i juz głosi, że takie pieniądze bedą.... za 2 lata a może 3 czy 4... To sukces na miare gruszek na wierzbie albo mirabelek kolegi partyjnego pana protasa.... Ale mamy wspaniałych polityków - chwalipietów !!!!
Bhima