UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniały polityk.... Rozmawiał w Brukseli z kimś i juz głosi, że takie pieniądze bedą.... za 2 lata a może 3 czy 4... To sukces na miare gruszek na wierzbie albo mirabelek kolegi partyjnego pana protasa.... Ale mamy wspaniałych polityków - chwalipietów !!!!

Bhima

Anuluj