A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To PO najwieksze Zlo zaraz PO PELO
@prince polo - Puknij się w głowę dawno nie ma już PO najgorsze szkodniki to pisiorki.
@gdzie ta normalność? - Widocznie nie była to krytyka, a groźby karalne a to znacząca różnica. Tak na marginesie nie ma dawno PO.
@bra - Tobie za trollowanie kapie z kc pis
@Ursus - Takiś mocny boś wyborcą pogromcy rekinów ?
W trakcie przemówienia Małgorzaty Kidawy-Błońskiej padły słowa: - Chcę przypomnieć dzisiaj matkę króla Mieszka I, Emnildę... Otóż pierwszym królem Polski był jego syn - Bolesław Chrobry i to właśnie rocznica jego koronacji jest obecnie świętowana. Brak też jest wiarygodnych źródeł, które wskazywałyby na to, kim była matka Mieszka I. Sama Emnilda to z kolei nie jego matka, a trzecia żona Bolesława Chrobrego. Czasem lepiejMilczeć niż tworzyć nowąHistorię narażającSię naŚmieszność.
@donChichot - Onegdaj stwierdziła, że Pałac Saski został wybudowany przezRosjan i jej zdaniem w rzeczywistości niewiele ma wspólnego z polską historią. To ma być odbudowywanie polskiej kultury? Wybudowali toRosjanie w Warszawie jako nasi zaborcy. Ani to nie było nigdy historycznie związane z Polską
— dodała... A Pałac Saski został wybudowany w XVIII w. na polecenie króla Polski Augusta II Sasa (zwanego Augustem II Mocnym). Jego budowa zakończyła się w 1724 r. Podczas Powstania Listopadowego w 1830 r. Pałac Saski został mocno zniszczony, a następnie kupiony przez moskiewskiego kupca, który zarządził jego rozbiórkę oraz wybudowanie nowego budynku.
Po czy ko jeden grzyb, i to trujący.
@echo - w czasie posiedzenia sejmowej komisji spraw wewnętrznych TeresaP, mówiąc o inwestycjach w sprzęt dla Straży Granicznej, zapowiedziała zakup "samolotów bezgłowych".
Gdzie, jest kasa tak hucznie obiecywana, na Port?. To dla Elblaga strategiczna sprawa a nie bujdy. Wchodzcie w uklad 51 skarb panstwa 49 elblag i zobaczymy, czy w to pójdą, czy nie chcą konkurencji dla Gdańska.