UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może coś skapnie z pańskiego stołu. Ponoć premiera Tuska nikt w Brukseli nie ogra. Jeszcze Polski rząd żebrze o ochłapy z wydatków na zbrojenia. Europoseł Halicki na kolanach w Brukseli, ale nic nie wybłagał. Tak sprawczy mamy rząd.

bra

Anuluj