UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może coś skapnie z pańskiego stołu. Ponoć premiera Tuska nikt w Brukseli nie ogra. Jeszcze Polski rząd żebrze o ochłapy z wydatków na zbrojenia. Europoseł Halicki na kolanach w Brukseli, ale nic nie wybłagał. Tak sprawczy mamy rząd.
bra