Wybrany wątek opinii
Może coś skapnie z pańskiego stołu. Ponoć premiera Tuska nikt w Brukseli nie ogra. Jeszcze Polski rząd żebrze o ochłapy z wydatków na zbrojenia. Europoseł Halicki na kolanach w Brukseli, ale nic nie wybłagał. Tak sprawczy mamy rząd.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@bra - Tobie za trollowanie kapie z kc pis
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@Ursus - Takiś mocny boś wyborcą pogromcy rekinów ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1