Wybrany wątek opinii

Może coś skapnie z pańskiego stołu. Ponoć premiera Tuska nikt w Brukseli nie ogra. Jeszcze Polski rząd żebrze o ochłapy z wydatków na zbrojenia. Europoseł Halicki na kolanach w Brukseli, ale nic nie wybłagał. Tak sprawczy mamy rząd.
bra (2025.04.25)
@bra - Tobie za trollowanie kapie z kc pis
Ursus (2025.04.26)
@Ursus - Takiś mocny boś wyborcą pogromcy rekinów ?
(2025.04.26)
Powrót do komentarzy