A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najważniejsze stwierdzenie "być może", kiełbasa wyborcza
@nie lubie kaczek - Ty kochasz kaczki bo pisowskim trollem jesteś
POdobnie jak bym czytał Gomułkę za czasów PRL i ZSRR. Oni też tak samo nam dawali.
"Kiedy w końcu ten port wybudujecie, od tego zacznijcie!!!!!" - Ten port to marnowanie pieniędzy, wiem, że dla pis marnowanie lub przywłaszczanie państwowych pieniędzy to norma, ale teraz pis nie rządzi na szczęście.
Elblongi i tak łykają te obietnice i czekają na kolejne konsultacje, ankiety, powoływanie nowych pełnomocników, sztucznych stanowisk dla kolegów itd kiedy w całej Polsce ludzie protestują w sprawie ośrodków dla migrantów w Elblągu cisza, niech ich tu ich przyjedzie jak najwięcej, Elblongii tego pragną i już nie mogą się doczekać asymilacji z nimi
No wzruszyłem się po prostu.
Tylko głupcy przed wyborami wierzą w obietnice wyborcze. Po wyborach - jak zwykle - okaże się, że nie było, nie ma i nie będzie...
Kasa za zgodę na ubogacenie kulturowe?
@nie lubie kaczek - będziesz z paru desek zmontować sobie mostek elewów
Trzeba było wybrać Śliwkę, to wtedy Elbląg by się rozwijał.