74
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najważniejsze stwierdzenie "być może", kiełbasa wyborcza
(2025.04.25)

info

40  
  2
@nie lubie kaczek - Ty kochasz kaczki bo pisowskim trollem jesteś
(2025.04.25)
POdobnie jak bym czytał Gomułkę za czasów PRL i ZSRR. Oni też tak samo nam dawali.
(2025.04.25)
"Kiedy w końcu ten port wybudujecie, od tego zacznijcie!!!!!" - Ten port to marnowanie pieniędzy, wiem, że dla pis marnowanie lub przywłaszczanie państwowych pieniędzy to norma, ale teraz pis nie rządzi na szczęście.
(2025.04.25)
Elblongi i tak łykają te obietnice i czekają na kolejne konsultacje, ankiety, powoływanie nowych pełnomocników, sztucznych stanowisk dla kolegów itd kiedy w całej Polsce ludzie protestują w sprawie ośrodków dla migrantów w Elblągu cisza, niech ich tu ich przyjedzie jak najwięcej, Elblongii tego pragną i już nie mogą się doczekać asymilacji z nimi
(2025.04.25)

info

24  
  4
No wzruszyłem się po prostu.
BąŻul (2025.04.25)

info

13  
  3
Tylko głupcy przed wyborami wierzą w obietnice wyborcze. Po wyborach - jak zwykle - okaże się, że nie było, nie ma i nie będzie...
Poinformowany (2025.04.25)

info

26  
  2
Kasa za zgodę na ubogacenie kulturowe?
Brutus (2025.04.25)

info

14  
  1
@nie lubie kaczek - będziesz z paru desek zmontować sobie mostek elewów
polexit (2025.04.25)
Trzeba było wybrać Śliwkę, to wtedy Elbląg by się rozwijał.
Irek Szaf (2025.04.25)