A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bełkot i oszukiwanie elblazan od lat
Jakie natarcie PIS-poganiaczy.. NA NIC. Trzaskowski ponad 50% może starczy jedna tura i zacznie się w PISie awantura.
Nie wierze jemu i tym z PO. Przykład olsztyn dostał 33mln na stadion a Elbląg wała. Przestańcie lać wodę i dzielcie pieniadze rowno między dwa równorzędne miasta.
wPIS bez socjotechniki, wPISem straconym - teraz o stadionie
Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa, lenistwo, typowe akcje powców.
Zastanawia mnie, czy to nie część członków armii maciorka trudni się tymi pislamskimi komentarzami, a do tego za nasze pieniądze. O dziwnej porze znikają piszący. Trzeba to sprawdzić.
Być może w przyszłej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2027-2034 znajdą się dodatkowe pieniądze dla województw graniczących z Rosją, Białorusią i Ukrainą. Być może w przyszłej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2027-2034 jednak nie będzie dodatkowych pieniędzy dla województw graniczących z Rosją, Białorusią i Ukrainą. Wszystko się zdarzyć może.
Dajcie spokój, już patrzeć trudno
Niech się cieszą ci co glosowali na olsztyniaka, wstyd
Europośle protasie, chciał bym ci przypomnieć że te pieniądze jako kraj kiedyś będziemy musieli oddać, ta twoja wspaniała unia niemiecka pożycza a nie daje Ale pewnie o tym zapomniałeś Druga sprawa to inwestycje w wojsko i tereny przygraniczne trzeba zrobić teraz, w 36 stym to Putin będzie w Lizbonie i nie będzie komu potępić jego zachowania Ale ty za kilka jurkow byś matkę sprzedał więc nie dziwią mnie twoje kłamstwa