UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Kiedy w końcu ten port wybudujecie, od tego zacznijcie!!!!!" - Ten port to marnowanie pieniędzy, wiem, że dla pis marnowanie lub przywłaszczanie państwowych pieniędzy to norma, ale teraz pis nie rządzi na szczęście.


Anuluj