Wybrany wątek opinii

Kiedy w końcu ten port wybudujecie, od tego zacznijcie!!!!!
(2025.04.25)
"Kiedy w końcu ten port wybudujecie, od tego zacznijcie!!!!!" - Ten port to marnowanie pieniędzy, wiem, że dla pis marnowanie lub przywłaszczanie państwowych pieniędzy to norma, ale teraz pis nie rządzi na szczęście.
(2025.04.25)
Na pewno sprawy zgłoszone do Tuska prokuratury. Napisz kiedy i jakiego pisowca skażą. Na razie inwestycja jest niedokończona, w czym wielki udział ma senator Wcisła i władze Elbląga. Taki prowizorka raczej zostanie, bo UE nie ma pieniędzy. Może w okresie planistycznym od 2035 do 2042 środki finansowe się znajdą. Takich ludzi wybieramy w Elblagu i taki marazm mamy
bra (2025.04.25)
Powrót do komentarzy