Wybrany wątek opinii
Kiedy w końcu ten port wybudujecie, od tego zacznijcie!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
41
7
"Kiedy w końcu ten port wybudujecie, od tego zacznijcie!!!!!" - Ten port to marnowanie pieniędzy, wiem, że dla pis marnowanie lub przywłaszczanie państwowych pieniędzy to norma, ale teraz pis nie rządzi na szczęście.
Do moderacji
Odpowiedz
5
25
Na pewno sprawy zgłoszone do Tuska prokuratury. Napisz kiedy i jakiego pisowca skażą. Na razie inwestycja jest niedokończona, w czym wielki udział ma senator Wcisła i władze Elbląga. Taki prowizorka raczej zostanie, bo UE nie ma pieniędzy. Może w okresie planistycznym od 2035 do 2042 środki finansowe się znajdą. Takich ludzi wybieramy w Elblagu i taki marazm mamy
Do moderacji
Odpowiedz
11
3