Wybrany wątek opinii
Trzeba było wybrać Śliwkę, to wtedy Elbląg by się rozwijał.
Do moderacji
Odpowiedz
15
7
@Irek Szaf - Lekarz cię wita
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Irek Szaf - Nigdy w Elblągu nie będzie pisu ani owocu to już wasza końcówka
Do moderacji
Odpowiedz
2
4