Wybrany wątek opinii

Trzeba było wybrać Śliwkę, to wtedy Elbląg by się rozwijał.
Irek Szaf (2025.04.25)
@Irek Szaf - Lekarz cię wita
(2025.04.26)
@Irek Szaf - Nigdy w Elblągu nie będzie pisu ani owocu to już wasza końcówka
(2025.04.26)
Powrót do komentarzy