UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Kiedy w końcu ten port wybudujecie, od tego zacznijcie!!!!!" - Ten port to marnowanie pieniędzy, wiem, że dla pis marnowanie lub przywłaszczanie państwowych pieniędzy to norma, ale teraz pis nie rządzi na szczęście.