UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblongi i tak łykają te obietnice i czekają na kolejne konsultacje, ankiety, powoływanie nowych pełnomocników, sztucznych stanowisk dla kolegów itd kiedy w całej Polsce ludzie protestują w sprawie ośrodków dla migrantów w Elblągu cisza, niech ich tu ich przyjedzie jak najwięcej, Elblongii tego pragną i już nie mogą się doczekać asymilacji z nimi


Anuluj