UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko głupcy przed wyborami wierzą w obietnice wyborcze. Po wyborach - jak zwykle - okaże się, że nie było, nie ma i nie będzie...

Poinformowany

Anuluj